PayTR Sistemi İle Nasıl Ödeme Yaparsınız?

PayTR Sanal POS ve Ödeme Çözümleri, web sitesi sahiplerinin en hızlı ve en kolay şekilde. Web sitelerinden güvenli online ödemeler almalarına imkan tanıyan bir servistir. Aidat ücreti bulunmayan PayTR. Ayrıca web sitelerine kolayca entegre edilerek çok kısa sürede kullanıma açılabilmektedir.

PayTR’yi diğer ödeme sistemlerinden ayıran en önemli avantajları. Üyelik paketlerinin net ve keskin hatlara sahip olması. Ayrıca ek ödemeler yapılmasının gerekmemesidir. PayTR’nin destek ekibi her zaman yardım için hazırdır ve bir problemle karşılaşılması halinde. Sistem yöneticilerine kurulum da dahil olmak üzere her türlü konuda yardımcı olur. Ayrıca en modern güvenlik çözümleriyle korunan entegrasyonu sayesinde. Ödeme yapan müşterilerle birlikte sistem yöneticilerinin verileri de tam güvenlik altına alınmaktadır.

PayTR ile çalışan sistem yöneticileri bir sonraki gün aldıkları ödemelerin hesabına geçmesini isteyebilirler. PayTR’nin ödeme sayfasını tamamen özelleştirebilirsiniz ve web sitenizin bir uzantısı gibi gösterebilirsiniz. Söz konusu sayfa markanızı yansıtır ve marka logonuzu kullanmanız da mümkündür. Bu nedenle talep eden sistem yöneticileri ödeme sayfasını ayrı bir sekmede kullanabilir. Bu sayfa tamamen mobil uyumludur. Ayrıca bu sayede mobil cihazlar üzerinden verilen siparişler için de tamamen sorunsuz bir şekilde ödeme almanız mümkün olur.

PayTR Güvenli Mi?

PayTR oldukça güvenli bir platformdur. Ödeme yapılacağı ilk andan son ana kadar müşterilerinizi ve sizi güven çemberinin içerisinde tutar. Ayrıca PCI DSS uyumlu gelişmiş altyapısı sayesinde verilerin farklı kişilerin eline geçmesine engel olur, tüm sayfalar SSL sertifikası ile korunur ve sigortalanır. Şuan ülkemizin en güvenilir ödeme sistemlerinden biri olan firma ile gönül rahatlığıyla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Paytr Nedir?

Web sitesi üzerinden satış yapan ve sattığı ürünlerin ücretlerini almaları konusunda hizmet veren firma. Bir sanal pos ve ödeme çözümü sistemidir. Ayrıca PayTR markasının hali hazırda iş ortağı olduğu onlarca farklı kurum vardır ve her biri üzerinden rahatlıkla entegrasyon yapılmaktadır. Bu nedenle PayTR’yi web sitesine entegre eden sistem yöneticileri anında ödeme almaya hazır hale gelir ve satış öncesindeki en büyük problemlerden birisini aşmış olur.