Sıkça Sorulan Sorular

Takipçi satın alım işlemi elbette yasal bir işlemdir. İşlemlerde kullanılan hesaplar, izinleri dahilinde havuza dahil olmakta ve bu şekilde kullanılabilmektedir. Takipçi artırım işlemi bir nevi reklam stratejisidir. Yayınlanan belli başlı reklamlarla, profilinize takipçi kazandırılır.

Takipçiler elbette gerçektir. Tüm hizmetlerimizde kullanılan takipçiler aktif ve gerçek kişilerden oluşur ve bot kitle barınmaz.

Takipçi almaya karar verdiyseniz şimdi de alacağınız miktarı düşünmeye başlamalısınız. Yani ne kadar takipçi alacağınızı düşünmelisiniz. Çünkü sayı her zaman önemlidir. Ama bu zor bir şeydir. Kendi kitlenize göre buna karar vermelisiniz. Çünkü kitlenizin büyüklüğüne göre abartı olmamak şartı ile ne kadar fazla takipçi alırsanız size yararı o kadar çok olacaktır. Kısacası her zaman denildiği gibi ne kadar çok reklam verirseniz o kadar geri dönüşü olur. Psikolojik olarak kanıtlanmış, 10.000 sınırı denen bir terim mevcuttur. Yani 10.000’in üzerinde takipçiye sahip profiller, insanların gözünde güvenilir gözükmekte.

Kesinlikle hayır. Takipçi33, asla sizlerden sosyal medya hesaplarınızın şifrelerini talep etmez veya bir uygulamaya giriş yapmanızı istemez.

Takipçi33 alanında Türkiye’nin ilk ve yasal kurumsal sosyal medya hizmetleri sunan firmasıdır. Sunduğumuz hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti oranımız ile hiçbir müşterimizi mağdur etmeyiz. 7/24 online destek ekibimiz her zaman sizlere yardımcı olmak için görevi başında.

Takipçi satışı genel olarak profil itibarının ve satışların artırılması konusunda benzersiz bir seçenektir. Bireysel veya kurumsal hesaplarınız için taze ve güçlü bir imaj oluşturmak, kurumsal hesaplarınızdan da marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı artırmak için takipçi satın alabilirsiniz.

Crovu ekibi olarak, tatil günleri dahil olmak üzere, 7/24 sizlere hizmet vermekteyiz. Bu bağlamda, siparişinizin ardından 45-60 dakika içinde işleminiz tamamlanır.

Takipçi33 destek ekibine her daim ulaşabilirsiniz. Destek sisteminin yoğunluğuna göre, destek taleplerinize en geç 60 dakika içinde dönüş sağlanmaktadır.

Facebook işlemleri diğer hizmetlerimize nazaran daha uzun sürmektedir. Bu bağlamda, Facebook hizmetlerimizin tamamlanma süresi ortalama 24-48 saattir.

Ne yazık ki henüz sistemlerimizde mobil ödeme mevcut değildir. Lakin, Kredi kartı ile veya Havale&EFT yöntemi ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Sistemlerimizden gerçekleştirdiğiniz her işlem otomatik olarak anlık E-Fatura haline getirilir. Sizlere ulaşması 24-48 saat sürebilir. Ulaşmayan faturalarınız için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Takipçi33 ekibi olarak, satış öncesi desteğimiz kadar satış sonrası desteğimizi de önemseriz. Bu bağlamda, iletişim kısmından satış sonrası destek talebi oluşturmanız durumunda, ilave destek sağlanacaktır.

5 Yıllık tecrübemiz ile söyleyebiliriz ki, takipçi satın alım işlemleri kurumsal firmalara her daim faydalı olmuştur. Özellikle marka imajının oluşturulması veya büyütülmesi, satışların artırılması gibi konularda faydalı bir işlemdir.

Twitter siparişlerinizde, sizlerden tweet ‘in linki talep edilmektedir. Örnek link şu şekilde olmalıdır: https://twitter.com/crovucom/status/664070012089561088

Kesinlikle. Takipci33’den satın alacağınız Instagram kitlesi, tamamen aktif ve gerçek kişilerden oluşmaktadır. Instagram takipçi satın al sayfamızdan hemen paketlerimize göz atabilirsiniz.